Medarbejdere

Her kan du møde de mennesker der arbejder her på FGU Sydøstjylland. Hvis du har spørgsmål til en af os, kan du kontakte os gennem mail, som du finder under hvert billede.

Anders Christensen

Faglærer

Send mail

Byg, Bolig og anlæg

Betina Brandt Hussmann

Underviser

Send mail

Omsorg og sundhed

Anne Fogh Albertsen

Underviser

Send mail

Basis

Danica Østergaard

IT konsulent

Send mail

Administration

Mai Køhler Jensen

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Anni Fisker

Vejleder

Send mail

Vejleder

Kirsten Dahl

Kontormedarbejder

Send mail

Administration

Maja Rydahl‐Haastrup

OBU Vejleder

Send mail

Vejleder

Birthe Fredslund

Faglærer

Send mail

Omsorg og sundhed

Bente Asbjørn Jørgensen

Faglærer

Send mail

Kommunikation og medier

Natasha Hedegaard Christensen

Kontormedarbejder

Send mail

Administration

Dorthe Rosenmejer

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Kirsten Rasmussen

Leder

Send mail

LedelseVejleder

Peer Bruun

Service

Send mail

Servicemedarbejder

Henrik Christiansen

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Lasse Gyllström

Faglærer

Send mail

Byg, Bolig og anlæg

Julie Heidelbach Hermann

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Maria Leick

Faglærer

Send mail

Omsorg og sundhed

Anders Hans Sejersen

Faglærer

Send mail

Kommunikation og medier

Kirsten Høyer

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Stine Ryø Mathiesen

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Charlotte Winther

Vejleder

Send mail

Vejleder

Lisbeth Hamborg

Vejleder

Send mail

Vejleder

Verner Lynge Nielsen

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Christian Haaning

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Nebojsa Stokic

Faglærer

Send mail

Industri

Dennis Kristian Gravgaard

IT ansvarlig

Send mail

Administration

Peter Overgaard Idskou

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Dorte Kristiansen

Underviser

Send mail

Almen undervisning

René Bæk

Faglærer

Send mail

Motor og mekanik

Hanne Jørgensen

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Rikke Billum Christensen

Faglærer

Send mail

Mad og ernæring

Hans Christian Mouritsen

Bygningsleder

Send mail

Administration

Thomas Hebsgaard

Faglærer

Send mail

Kommunikation og medier

Helle Sønderskov Knudsen

OBU Vejleder

Send mail

Vejleder

Tine Ikkala

Leder

Send mail

Ledelse

Jan Koborg Olsen

Underviser

Send mail

Handel og Kundeservice

Susanne Junkuhn Friis

Faglærer

Send mail

Omsorg og sundhed

Lars Schmidt

Underviser

Send mail

Basis

Lisa Norup

Underviser

Send mail

Omsorg og sundhed

Freddy Rasmussen

Service

Send mail

Servicemedarbejder

Lone Frilund Vitved

Kontormedarbejder

Send mail

Administration

Jan Mørk Johannesen

Chef-konsulent

Send mail

Administration

Marianne Hvid Frederiksen

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Jesper Frost Olesen

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Marianne Tellerup

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Kenneth Grote

Faglærer

Send mail

Motor og mekanik

Marie Heller Grabe

Uddannelsescoach

Send mail

Vejleder

Marianne Ankersen

Kontormedarbejder

Send mail

Administration

Mette Haar Aagaard

Vejleder

Send mail

Vejleder

Martin Radmer

Faglærer

Send mail

Kommunikation og medier

Michael Reher

Underviser

Send mail

Handel og Kundeservice

Mikael Groth

Faglærer

Send mail

Byg, Bolig og anlæg

Nanna Møller Jørgensen

Kontormedarbejder

Administration

Rasmus Kirk

Faglærer

Send mail

Byg, Bolig og anlæg

Pernille Follin

Leder

Send mail

Ledelse

Charlotte Top

Servicemedarbejder

Servicemedarbejder

Rune Uhrenholt

Faglærer

Send mail

Kommunikation og medier

Henrik Hedegaard Weihrauch

Faglærer

Send mail

Byg, Bolig og anlæg

Steen Alexandersen

Faglærer

Send mail

Kommunikation og medier

Tom Ebbe Jakobsen

Økonomiansvarlig

Send mail

Administration

Trine Damkjær Kraul

Kontormedarbejder

Send mail

Administration

Vibeke Veilegaard Thomsen

Underviser

Send mail

Handel og Kundeservice

Vivi Ottosen

OBU Vejleder

Send mail

Vejleder

Anders Lampe

Faglærer

Send mail

Musik og kunstnerisk produktion

Andrea Reimenschneider Herden

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Anja Rosdahl

Kontormedarbejder

Send mail

Administration

Bjarne Larsen

Leder

Send mail

Ledelse

Jean Sewerin

EGU vejleder

Send mail

Vejleder

Jesper Mohr Nielsen

Faglærer

Send mail

Motor og mekanik

Lone Rasmussen

Faglærer

Send mail

Basis

Maja Kirstine Petersen

EGU vejleder

Send mail

Vejleder

Martin Monsrud Düring

Underviser

Send mail

Almen undervisning

Morten Lynge Wesseltoft

Faglærer

Send mail

Industri

Per Sloth

Faglærer

Send mail

Byg, Bolig og anlæg

Søren Nørbæk

Faglærer

Send mail

Musik og kunstnerisk produktion

Ulrik Nielsen

Faglærer

Send mail

Byg, Bolig og anlæg

Anja Sivebæk

Underviser

Almen undervisning

Christina Hedegaard Nielsen

Kontormedarbejder

Send mail

Administration

Gitte Blaabjerg Jensen

Direktør

Send mail

Ledelse

Helle Borg Johansson

EGU vejleder

Send mail

Vejleder

Ida Melgaard

Faglærer

Send mail

Musik og kunstnerisk produktion

Johanne Ougaard Kittelmann

Underviser

Send mail

Basis

Lisbeth Boleff

Underviser

Send mail

Basis

Mads Alexander Kold Christensen

Faglærer

Send mail

Mad og ernæring

Mette Quiding

Pædagogisk koordinator

Send mail

Administration

Mette Vestergaard

Udviklingskonsulent

Send mail

Administration

Michael Ove Damgaard

Faglærer

Send mail

Motor og mekanik

Pernille Nørbæk

Underviser

Send mail

Basis
  • CVR: 39815524
  • EAN nr.: 5798000561755
  • Sikker post:
  • Tlf: 2555 5600
  • Mail:
Top
Thrane.nu